Лікування

Лікування очей терапевтичним методом — це окрема галузь офтальмологічної допомоги, яка постійно розвивається. Лікування очей апаратними методиками зміцнює зір, а в деяких випадках і покращує його без хірургічного втручання.

У клініці «Око Люкс» зібраний сучасний комплекс терапевтичного обладнання для профілактики та консервативного лікування міопії, гіперметропії, астигматизму, косоокості. У цих апаратах сконцентровані науково-технічні досягнення, багаторічні дослідження та великий досвід спеціалістів-офтальмологів.

Курс лікування складають індивідуально, з урахуванням особливостей кожного конкретного захворювання. Він розрахований на 10 днів. Кожного дня пацієнт займається на 4–5 апаратах, що займає не більше 60–90 хвилин. В залежності від рекомендацій у курс лікування можуть увійти:

  • Апарат для кольорової та магнітної стимуляції ЦМС-12 (призначений для стимуляції органу зору при таких захворюваннях: часткова атрофія зорового нерва; амбліопія; макулодистрофія; міопія високого ступеня).
  • Апарат iSee_360 (покращує мікроциркуляцію та рівень насиченості крові киснем у тканинах очей та мозку, розслабляє та тренує окулярні м’язи, знімає спазм акомодації).
  • Синоптофор (діагностика та лікування косоокості);
  • Амбліоспекл лазерний (лікування амбліопії, ністагму, спазму акомодації);
  • Вакуумний окулярний масажер (рекомендується при міопії, гіперметропії, астигматизмі, глаукомі, початковій катаракті);
  • Апарати квантової терапії АПЕК (нормалізує обмінні процеси в структурі ока)
  • Поліцвет — ГЕСКА (підвищує імунітет, енергетичний потенціал та захисні сили організму людини),
  • АСО — 2 УМ (підвищує гостроту зору; нормалізує загальний стан організму: покращується сон, зникають головні болі, втома, підвищуються настрій та працездатність)
  • Панорама (призначений для лікування амбілопії з усіма видами фіксації у дітей з дошкільного віку);
  • Макулостимулятор (призначений для лікування амбліопії у дітей, починаючи з раннього віку; також рекомендується при лікуванні таких захворювань, як: косоокість, гіперметропія, астигматизм, міопія, глаукома та ін.);

Разом з вищепереліченою технікою, у нашій клініці використовуються прилади, спрямовані на загальне оздоровлення організму, такі як:

  • МІНІТАГ — апарат інформаційно-хвильової терапії (призначений для інформаційної радіохвильової терапії (ІВТ) порушень гомеостазу людини, лікування захворювань органів і систем, реабілітації пацієнтів, які страждають гострими та хронічними захворюваннями.
  • Д’арсонваль (призначений для використання у лікувально-профілактичних закладах широкого профілю для профілактики та лікування дерматологічних, терапевтичних, неврологічних, гінекологічних, хірургічних, стоматологічних та ЛОР-захворювань)
  • Меллон-2 — апарат кольороімпульсної терапії
  • Медичний апарат АМТО-02 представляє собою сучасний офтальмологічний пристрій магнітотерапевтичної дії, призначений для ефективного лікування різних захворювань ока. Функціонування цього унікального приладу базується на використанні магнітного поля, характеризується щадним комплексним впливом на око.
  • ОКСИС — апарат для тренування акомодації — призначений для тренування та зняття спазму акомодації очей, профілактики міопії та гіперметропії в амбулаторних умовах та лікувальних офтальмологічних установах. Основу функціонування виробу становить метод, запропонований Аветісовим, відомий під назвою «Мітка на склі». Метод полягає у тренуванні акомодації чергуванням розслаблення та напруження циліарної м’язи ока шляхом зміни відстані між зображенням демонстрованого об’єкта та очима пацієнта з більш близького на більш віддалене та навпаки. Також додатковий релаксаційний ефект дають повторювані переводи погляду зверху вниз, справа наліво та зліва направо.
  • Електроофтальмостимулятор «ФОСФЕН-M» призначений для діагностики, стимуляції та лікування зорового нерва, сітківки, катаракти, глаукоми та інших захворювань офтальмологічного та психоневрологічного характеру за допомогою електричного струму. Прилад виробляє збудження зорової системи струмами, що відповідають електричній активності нейронів зорового аналізатора.